T178-150-320 alu. rooster compleet 320x150mm - Tilmar
checkmark Voor 12.00 uur besteld, volgende werkdag bezorgd
checkmark Vanaf geen verzendkosten
checkmark Wij leveren alleen B2B
menu
T178-150-320 alu. rooster compleet 320x150mm
Download info
Vandaalbestendig ventilatierooster rechthoekig.
Mooie en sterke serie ventilatieroosters van spuitgiet aluminium, voor duurzame ventilatie toepassingen. De roosters zijn geschikt voor opbouw, ze hebben een vlakke achterzijde. Opbouwdikte is 15mm.
Door extra tussensegmenten te plaatsen van 100 x 150mm zijn de rechthoekige roosters met eenheden van 100mm breder te maken.
Kenmerken
Artikelnummer
EAN
Afmeting
Breedte 320 mm
Hoogte 150 mm
Dikte 15 mm
Maaswijdte 2.2 mm
Diversen
Capaciteit 14.1 dm3/s bij 1Pa
Luchtdoorlaat 170 cm2
Grootte 320x150 mm
Materiaal aluminium
Uitvoering opbouw
Vorm rechthoekig
Verpakkingseenheid Stuk
Toepassing
Gatbreedte 290 mm
Gathoogte 120 mm